1 - Rezervasyon Nasıl Yapılabilir?
Rezervasyon istek formunu tam olarak doldurun ve bize gönderin . Size daha iyi bir hizmet verebilmek açısından bu çok önemlidir. Hakkınızda yeterli bilgi kapsayan formunuz elimize ulaştığında, rezervasyonunuz yapılır ve rezervasyonunuz onaylanır. Ayrıca telefon ya da faks ile de rezervasyon yaptırabilirsiniz.

2 - Rezervasyonu Yapılmış Araç Nasıl Teslim Alınabilir?
Eğer uçakla seyahat ediyorsanız Denizli havaalanındaki ofislerimizden teslim alabilirsiniz. Rezervasyon otel ya da herhangi bir adreste teslimat olarak yapılmışsa, Avail Rent a Car personeli aracınızı teslim edecektir.

3 - Ödeme Nasıl Yapılabilir?
Türkiyede geçerli tüm Avrupa para birimleri ve Amerikan doları ile, veya Visa, Master Card ve American Express kredi kartları ile ödeme yapılabilir.

4 - Araç Arızalarında Ne Yapabilirim?
Seyahatlerinizde teknik problemlerle karşılaşmamanız için araçların periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz olarak yapılmaktadır. Buna rağmen; bir arıza olduğunda bizi aramanız yeterlidir. Sorunu en kısa zamanda gidermek için deneyimli kendi bakım personellerimiz nerede olursanız olun size ulaşıp aracınızın arızasını giderecektir. Arıza süresinin uzaması halinde size aynı grup başka bir araç temin edilecektir. Acil durumlar için 24 saat ulaşabileceğiniz numaramız;  +90 258 263 21 47

5 - Acil Durumlarda Avail Rent a Car ile Nasıl İletişim Kurulabilir?
Acil durumlar için 24 saat ulaşabileceğiniz numaralarımız;
Gsm1: +90 535 225 91 78
Gsm2: +90 533 391 15 34
Gsm3: +90 532 742 47 74
Gsm4: +90 532 747 03 13

6 - Kaza Durumunda Ne Yapılmalıdır?
Araç hareket ettirilmeden, 154'ten trafik polisine ulaşılmalıdır. Trafik ve alkol raporu ve kazaya karışan diger araçların trafik sigortalarının fotokopileri alınıp, Avail Rent a Car ofisine haber verilmelidir.

7 - Kiralanan Araç, Başkası Tarafından Kullanılabilir mi?
Aracı kullanacak diğer kişilerinde, aracı kiralayan gibi sözleşmeyi imzalaması ve ehliyetinin fotokopisini vermesi gerekmektedir. Ayrıca; sürücüler, B, C, D, grupları için en az 22 yaş, diğer gruplar için 28 yaş koşulunu sağlamalıdırlar.