1995 Yılından bu yana Türkiye turizmine kiralık araba servisi ile katkıda bulunan şirketimizin, merkez binası Denizli merkezinde olup ayrıca Denizli Çardak Havalimanında da 24 saat hizmet veren 1 bürosu bulunmaktadır. Denizli’nin lokal şirketi olan Avail Rent A Car son model birçok aracı ve 15 kişilik kadrosuyla araba kiralama sektöründe liderliğe devam etmektedir.

Avail Rent A Car 1996 yılında A-2405 belge no su ile “Avail Turizm” şirketini de bünyesine almış bulunmaktadır. Tam Lisanslı Turizm Acentesi olarak faaliyet gösteren şirketimiz aynı zamanda 1993 yılında kurulmuş olan (TOKKDER) Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği’nin kurucu üyesi olup, titiz çalışmaları ile müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Oto kiralama, mavi yolculuk, otel, rezervasyonları, uçak rezervasyonları, özel tur programları ile geniş bir yelpaze içerisinde bulunan faaliyetlerimizde, en önem verdiğimiz unsur müşterilerimizin tatillerini ve seyahatlerini rahat ve güvenli geçirmeleridir. 

İnternet aracılığı ile size daha kolay ulaşma imkanımız olduğundan, global hale dönüşen dünya ile ülkemiz arasında bir köprü oluşturmak ve ülkemizin konukseverliliğini herkese duyurmak tek hedefimizdir.

Saygılarımızla,
Avail Turizm